Кошик
284 відгуків

Матраци ТМ Шанс — економічне вирішення Вашого питання

Матраци ТМ Шанс — економічне вирішення Вашого питання

Шукаєте недорогий матрац — Вам до нас)

Матрац ТМ «Шанс» с «еврокаркасом» — самая экономичная модель, отличное предложение для комплектации лагерей, баз отдыха, пансионатов, а также в спальный гарнитур в качестве «переходного» матраса до покупки более дорогого.
Вам нужны недорогие и практичные матрасы для дачи или съемной квартиры — это матрсасы ТМ «Шанс». Классические матрасы бюджетной категории серии «Шанс», выполнены на пружинном блоке Боннель. Матрасы «Шанс» просты и надежны в эксплуатации. Благодаря использованию 120 пружин на квадратный метр достигается оптимальная поддержка и равномерное распределение веса тела.
«Єврокаркас», розташований по периметру матраца «Шанс», надає краям додаткову підпору, запобігає просіданню і формує зовнішній вигляд. Використання якісних натуральних і штучних наповнювачів забезпечує додатковий комфорт під час відпочинку на наших матрацах. Оптимальна конструкція матраців, прогресивні технології і сучасна техніка дозволяють досягти високої якості та максимальної низької ціни на ринку.
У колекції матраців"Шанс» представлені три моделі: односторонні «Шанс», двосторонні «Шанс-1» та двосторонні з ефектом «зима-літо» –"Шанс-2». Кожна з них має різні комбінації наповнювачів.

Інші новини